Easycon Solution,
s.r.o.

Váš partner pro Průmysl 4.0 a Digitální Transformaci.

Naše poslání

Společnost Easycon Solution, s.r.o. se již od roku 2015 podílí na digitalizaci českého průmyslu. Od svého založení podnik úspěšně prošel prestižním akceleračním programem Starcube a zaměřil se na oblast monitoringu a řízení rozličných typů zařízení napříč trhem.
Při veškerém vývoji klademe důraz na to, aby naše systémy splňovaly nejen aktuální potřeby, ale také budoucí nároky zákazníků napříč všemi segmenty trhu. Aktivně předpovídáme budoucí cíle a potřeby, abychom řešení zítřka dokázali nabídnout již dnes.
Díky našemu inovativnímu přístupu a důrazu na kvalitu zákaznického servisu se můžeme pochlubit stabilním meziročním růstem 60 %. Zakládáme si na dobrých vztazích, díky kterým své zákazníky opravdu známe a jsme jim schopni nabídnout kvalitní řešení na míru jejich potřebám a požadavkům.
Ing. Radek Sysel
Ředitel společnosti

V médiích

Easycon: když méně je někdy více
Přečíst na jic.cz
Chytrá zažízení Easycon změří klima i energie. Budoucnost vidí trvůrci v průmyslu
Přečíst na zvut.cz
Nikoliv David a Goliáš, ale rovnocenné partnerství - ČNOPK a partnerské firmy ocenily šest technologických startupů, s nimiž firmy navážou spolupráci
Přečíst na tschechien.ahk.de

Kontakty

EASYCON Solution s.r.o.
Purkyňova 649/127, 612 00 Brno - Medlánky
IČ: 04401930
DIČ: CZ04401930
Společnost je zapsána u krajského soudu v Brně pod spisovou značkou C89715

Pracujte u nás

Neustále se díváme po nových talentech, především zkušené python programátory, datové analytiky, elektro inženýry a obchodníky.
Buď jeden z nás!
Napiš Nám.

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Zjistit více